Wielkość Czcionki: A | A | A
O firmie

 

COMMON S.A. jest producentem wysokiej klasy sprzętu, służącego do opomiarowania przepływu gazu w celach rozliczeniowych i technologicznych.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom urządzeń i rozwiązań technicznych najwyższej jakości, a także zapewnianie wsparcia technicznego, handlowego oraz serwisu bezpośrednio lub za pośrednictwem sprawdzonych i autoryzowanych firm dystrybucyjnych i serwisowych.

Powstaliśmy w 1987 roku jako prywatna firma inżynierska. Obecnie jesteśmy blisko 100 osobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych fachowców z wielu dziedzin techniki.

W naszej siedzibie w Łodzi dysponujemy bogatym zapleczem naukowym i inżynierskim, zakładem obróbki mechanicznej wyposażonym w nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie oraz własnym laboratorium uprawnionym przez Główny Urząd Miar w Warszawie do wzorcowania gazomierzy turbinowych.

Dla zapewnienia naszym klientom niezmiennego, wysokiego poziomu jakości obsługi, produktów i usług, w 1998 roku wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości ISO 9001 (certyfikat PCBC Nr 156/2/2001). Rezultatem wysokiego poziomu technicznego i jakości naszych produktów jest uznanie jakim cieszą się one wśród naszych klientów w Polsce oraz za granicą, a także atesty i dopuszczenia naszych gazomierzy, wydane przez GUM (Główny Urząd Miar), PTB (Physikalisch - Technische Bundesanstalt) i DVGW (Deutsche Vereinigung des Gas- und Wasserfaches e.V.) na Polskę, na Niemcy i kraje Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.