Gazomierze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • CGR-04 M

  Gazomierz Rotorowy CGR-04 M

  Gazomierze rotorowe typu CGR-04 M są mechanicznymi, objętościowymi urządzeniami niskopulsacyjnymi przeznaczonymi do pomiaru objętości gazu.

  Solidna, jednokomorowa, aluminiowa konstrukcja oraz sztywny układ pomiarowy z nową geometrią rotorów zapewniają: precyzyjny pomiar, wysoką zakresowość, redukcję pulsacji i obniżenie poziomu hałasu.

 • Gazomierz Rotorowy CGR-FX

  Gazomierz  rotorowy CGR-FX
  Dzięki unikatowej, dwukadłubowej konstrukcji gazomierze CGR-FX posiadają wiele cech wyróżniających je spośród innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.
  Ich parametry techniczne, własności metrologiczne znacznie przewyższają poziom wyznaczony dotąd przez gazomierze rotorowe o tradycyjnej budowie.
  Zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania dotyczące gazomierzy CGR-FX, ich użytkowania, doboru oraz możliwości współpracy z przelicznikami, rejestratorami i systemami transmisji danych.

 • Gazomierz Turbinowy CGT-02

 • Gazomierze zwężkowe CGZW

  Gazomierze zwężkowe CGZW są przeznaczone do pomiaru objętości płynącego przez nie gazu i stosuje się je w układach:

  • rozliczeniowego pomiaru objętości przepływającego gazu
  • opomiarowania linii przesyłowych i dystrybucji gazów technologicznych
  • realizujących pomiary kontrolne przepływu gazu.

  Zasada działania opiera się na proporcjonalności spadku ciśnienia wywołanego przez kryzę pomiarową do kwadratu prędkości przepływającego gazu i jego gęstości.
  Gazomierze zwężkowe typu CGZW posiadają jednokomorową obudowę na wymienną kryzę z kołnierzowym odbiorem ciśnienia. Konstrukcja obudowy umożliwia łatwy i szybki dostęp do kryzy (oględziny i ewentualna wymiana) bez konieczności demontażu obudowy z rurociągu oraz jej rozkręcania. Gazomierze zwężkowe typu CGZW posiadają możliwość bieżącej kontroli przecieków wokół kryzy.