Polityka prywatności

Korzystając ze strony internetowej www.common.pl akceptują Państwo zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeśli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek punktem poniższych zasad, prosimy o niekorzystanie ze strony www.common.pl.

COMMON S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego odwiedzającego www.common.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

  • W czasie korzystania z www.common.pl mogą być Państwo poproszeni o podanie niektórych danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza lub w inny sposób.
  • Niepodanie wymaganych danych osobowych spowoduje zablokowanie danej czynności.
  • Okazjonalnie strona www.common.pl wykorzystuje pliki „cookies”, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.
  • Wszystkie uzyskane dane osobowe nie są udostępniane lub sprzedawane osobom trzecim, są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych na potrzeby firmy COMMON S.A. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz.U. nr 133 poz. 883).
  • Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników COMMON S.A.  na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 03.06.1998 (Dz. U. nr 80, rozp. nr 521).

11_Polityka prywatnosci-Common